Stosuję go już około miesiąca i trądzik bardzo się zmniejszył – teraz, nawet jak mam okres, to pojawiają się może 2–3 krostki, które szybko znikają.
Jedyne, co mogę zarzucić, to że nie pomaga za bardzo na blizny i przebarwienia. Ale łączę go dodatkowo z nadtlenkiem benzoilu (używam tylko raz w tygodniu, bo mam wrażliwą skórę) i to już trochę poprawia wygląd skóry po trądziku.