Od tygodnia biorę Miansec na depresję i bezsenność. Zaczynam się martwić, bo już zauważyłam, że częściej zaglądam do lodówki, zwłaszcza wieczorami…
Czy ktoś z Was przytył po tym leku? Czy to tylko taka faza przejściowa? Będę wdzięczna za Wasze doświadczenia.