Opinie Flixonase

Zeszłej zimy przez ponad miesiąc męczyłam się z zatkanym nosem, obrzękiem twarzy oraz bólem w okolicy zatok i zębów spowodowanym zapaleniem zatok. Problemy z oddychaniem sprawiały, że źle spałam, a brak snu zaczynał realnie odbijać się na mojej pracy i codziennym funkcjonowaniu. W pewnym momencie brałam nawet antybiotyk, ale po około 7 dniach objawy zapalenia zatok zaczęły wracać i wszystko zaczynało się od nowa. Po Flixonase nos w końcu się odetkał, mogłam normalnie oddychać i stopniowo wróciłam do normalnego życia – bez ciągłego bólu twarzy, ucisku w zatokach i problemów ze snem. Różnica była naprawdę wyraźna i odczuwalna na co dzień. W tym roku stosuję Flixonase profilaktycznie, właśnie po to, żeby nie dopuścić do ponownego całkowitego zatkania nosa i nawrotu problemów z zatokami. Po tamtych doświadczeniach wiem, jak bardzo potrafi to utrudnić życie, dlatego trzymam się tego rozwiązania, bo u mnie po prostu się sprawdziło.